فروشگاه

مزایای این محصول:

سلول های بویایی به علت حمله ویروس کووید-19 دچار آسیب شده اند. اولفکترین یک کیت درمان حس بویایی به روش «تمرین بویایی» است. اولفکترین با تحریک این سلول های آسیب دیده، کمک می کند تا سلول های بویایی خود را بازسازی کرده و در نتیجه بویایی فرد شروع به بازگشت به حالت اولیه می نماید.

این پکیج برای چه کسانی توصیه میشود:

‎مناسب برای افرادی که پس از بیماری کرونا بویایی خود را از دست داده اند.
‎پکیج تشخیص و درمان اختلالات بویایی، مناسب برای اختلالاتی اعم از: اختلال بویایی کامل ،ضعف بویایی،تغییر در نوع و کیفیت بو می باشد و از دو بخش تشکیل شده است.

در اکثر افرادی که در اثر کرونا حس بویایی خود را از دست داده اند، لت اولیه می نماید

این تست به چه کسانی توصیه میشود:

ممکن است برخی افراد فکر کنند بویایی آنها به طور کامل از بین رفته است. برخی دیگر ممکن است به صورت تخمینی وضعیت بویایی خود را بیان کنند. برای اینکه فرد چه پیش از شروع دوره درمان الفکترین و چه پس از اتمام دوره، برآورد دقیق و مناسبی از وضعیت بویایی خود داشته باشد نیاز است یک تست بویایی انجام بدهد. نتیجه‌ی تست به صورت یک عدد از صفر تا ۲۴ گزارش می­‌شود و عملکرد حس بویایی را مشخص می­‌نماید. انجام این تست بویایی  ساده است و به صورت خود آزمون و در منزل قابل انجام است.

مزایای استفاده از تست بوبایی:

درمان حس بویایی و چشایی در افراد مبتلا به کرونا: هنوز نمیتوان با قطعیت درباره راه های درمان حس بویایی و چشایی از دست رفته در کرونا اظهار نظر کرد، اما باتوجه تحقیقات انجام شده، تمرین بویایی یکی از روش هایی میباشد که میتواند به درمان حس بویایی و چشایی از دست رفته در کرونا کمک نماید.
طبق خوداظهاری افرادی که حس بویایی خود را در زمان ابتلا به کرونا از دست داده اند، مشخص شده است که با گذشت بیش از ۵ماه از شروع علائم اختلال بویایی در آنها، نه تنها هیچگونه بهبودی در وضعیت بویایی آنان حاصل نشده است، بلکه به تازگی دچار اختلالی به نام دیزوسمی نیز شده اند. منظور از دیزوسمی اختلال تشخیص بو در افراد میباشد، بگونه ای که تمام بوها/مزه ها بصورت موارد زیر حس میشوند:
مزه فلز- بویی مانند عطر -بویی مانند مواد شوینده- بو تعفن و بسیار آزار دهنده